חפש בבלוג זה

יום שלישי, 15 במאי 2012

פתאום נהיה קיץ

כמעט שבועות ויש המון דברים מעניינים בקרוב.
קודם כל אני אמורה ללדת ממש אבל ממש בקרוב. אם הפוסט נגמר באמצע משפט סימן שירדו לי המים או משהו.... אבל חוץ מחיי שעומדים להצבע בוורוד עם נצנצים זה הלו"ז לחודש הקרוב-
השבוע יתקיים יריד האקססוריז בקניון גבעתיים. יהיו שם מיטב המעצבים עם תכשיטים, גרביונים, תיקים, שעונים וכמובן העליוניות שלי. היריד יתקיים בכל שעות פעילות הקניון בימים רביעי- שישי 16-18/5.
בשישי כרגיל נהיה גם ביריד בצלאל במדרחוב שץ בירושלים ובשבת בנמל ת"א ביריד המעצבים והוינטאג' המקסים על המזח ליד המנוף הישן (יריד קבוע כל שבת)
בשבוע הבא ביום חמישי נהיה ביום הסטודנט באוניברסיטת תל אביב. היריד יתקיים מהצהריים ובערב יהיו הופעות של היהודים, הדג נחש, אביב גפן, יהודית רביץ ועוד רבים וטובים...
במקביל יתקיים גם הטי- מרקט בהרצליה. בחמישי בשעות :12:00-21:00, ובשישי  10:00-16:00 בשדרות חן במרכז העיר. ביריד יציגו מעצבי אופנה עם דגש על חולצות T וגם תכשיטים, גרביונים, תיקים וכמובן העליוניות שלי. הכניסה חופשית!
בשבוע שאחרי יתקיים שוק האקססוריז, היריד הגדול והאיכותי ביותר בארץ לאביזרים משלימים.
31/5-2/6 בבית ציוני אמריקה בתל אביב. לא לפספס!


זאת ועוד! מבצע שבועות במרמלדה מרקט- עליונית לבנה לשבועות ב- 105 ש"ח בלבד, במקום 120. הזמנה דרך מרמלדה מרקט.מבצעים מיוחדים מתפרסמים גם בפייסבוק. בכל שבוע עליונית אחרת בהנחה של עד 50%. השבוע עליונית שיפון לייקרה שחורה ב- 75 שקלים בלבד כולל משלוח בדואר רשום (במקום 120 + 12 משלוח). הזמנה דרך Etsy.


יש מלא דגמים חדשים וצילומי הקולקציה מתעכבים (גם הדוגמנית שלי בהריון... כנראה שזה באמת מדבק)
זה אומר שהדגמים החדשים לא מופיעים באתר אבל אפשר לפגוש אותם פנים אל פנים בירידים.
אז שיהיה שבועות שמח, וקיץ מ-ע-ו-ל-ה!

אין תגובות: