חפש בבלוג זה

יום שלישי, 22 במאי 2012

עונת החתונות

אמנם עונת החתונות עדיין לא נפתחה רשמית אבל ההכנות בעיצומן.
ברור שהדבר הכי חשוב זו השמלה, על כך אין שום ויכוח. אבל השמלות הרבה פעמים חשופות מדי לחופה וצריך כיסוי כתפיים כלשהו, הרי לא נרצה להשחית את תומתו של הרב.... 
נתקלתי כבר בכמה כלות במצוקה שהגיעו אלי אחרי שבסלון הכלות קיבלו אוהל מסאטן או לחילופין חתלתול לבן מפרווה אותו היו אמורות ללבוש כשאל חופה. אז אמנם זה מסתיר את הכתפיים והמחשוף אבל גם את השמלה ואת הכלה. 
אז הנה אני מקדימה תרופה למכה ורוצה להציג כאן כמה אפשרויות לעליונית עדינה שלא רק שלא מפריעה אלא משדרגת את השמלה ואת ההופעה כולה. כמובן שניתן ללבוש את העליונית בתור שרוולון לקבלת הפנים, להחליף לשאל בחופה ובסוף הערב כשנהיה קריר אפילו כצעיף. בצילומים אפשר לשחק איתו בכל מגוון האפשרויות ואפילו להמציא אפשרויות לבישה משלך!
אז הנה כמה דוגמאות של הכלות המקסימות שבחרו בעליוניות קלאסיות בלבן/ שמנת
(לחץ על כותרת התמונה לפרטים נוספים)

עליונית לבנה עדינה
עליונית תחרה לבנה
 עליונית קרושה לבנה
עליונית לבנה עדינה
                                                                                                                  
והנה עוד כמה אפשרויות של עליוניות צבעוניות-


עליונית כסופה


עליונית קרושה כחולה
  


                                                הסרטון המקסים של המגזין לכלות אורבניות


כמובן שהעליוניות מתאימות לגם לאמא-של-, אחות-של- ושאר הכוכבות של האירוע, ואמנם זה לא מקובל בארץ אבל גם לשושבינות. אבל זה כבר בפוסט אחר.....

את כל העליוניות לכלות ודגמים נוספים אפשר לראות ולהזמין באתר שלי- בגלריה עליוניות 4 האפשרויות או בחנות הוירטואלית, וגם בחנות שלי ב Etsy או במרמלדה מרקט. אפשר להגיע ולמדוד באחת מהחנויות (מאשקלון ועד ראש פינה) או אצלי בגדרה בתיאום מראש 050-2500456. 


אין תגובות: